مقدمه

طرح حاضر مربوط به خدمات خشکشویی آنلاین می باشد که پس از برآورد توانمندی های مجموعه و شناسایی نیاز بازارهدف ، به اجرا درآمده است . این پروژه با کسب دانش مورد نیاز و بررسی بازار هدف، آغاز به جذب و آموزش نیروی انسانی کرده است . زیپ جت با طراحی فرآیند آنلاین این امکان را برای مشتریان فراهم آورده تا سفارش خود را به صورت اینترنتی از طریق اپلیکیشن ، سایت و یا حتی تماس تلفنی و اس ام اس ثبت نمایند و بعد از ثبت سفارش ، موتورسیکلت تجهیزشده با استفاده از داده های مشتری در محل حضور می یابد.


مشتریان هدف این خدمات عبارتند از کلیه افراد از جمله کارمندان ، پزشکان ، شاغلین ادارات و سازمان ها و کارخانجات و شرکتها ، بانوان ، دانشجویان و … می باشند که به دلایل مختلفی اعم از مشغله کاری ، محدودیت زمان و عدم علاقه به حضور در خشکشویی ها مایل به استفاده از خدمات خشکشویی انلاین می باشند . .
در واقع هدف از اجرای طرح افزایش رفاه شهروندان در جهت کاهش مشغله زندگی ، کاهش آلودگی محیطی، کاهش تردد وسایل نقلیه ، اشتغالزایی و درآمدزایی می باشد .

 

 

چرا ما به فکر خشکشویی آنلاین افتادیم؟

به دلیل فراگیر شدن تکنولوژی و همچنین تمایل مردم به استفاده از خدمات غیر حضوری طی چند سال اخیر بر آن شدیم تا   خدمات خشکشویی  را نیز در این قالب تعریف کنیم . که تیم زیپ جت با ایجاد این بستر هم موجب اشتغال زایی شده و همچنین باعث تسریع در عملکرد روزانه ی مردم می شود .

رسالت زیپ جت چیست؟

سامانه خدمات خشکشویی زیپ جت با هدف کمک به مشکلات مختلف از لحاظ زمان و الودگی محیطی به شهروندان تهران تاسیس گردیده است . تیم متخصص ما با ایجاد یک شیوه کاملا جدید برای مدیریت لباس ها و خشکشویی می کوشد تا به تعالی و کمال در امر خدمت رسانی برسد و خشکشویی را به سبک امروزی تری ارائه نماید .

چرا زیپ جت ؟

مجموعه ی زیپ جت با دارا بودن ناوگان حمل ونقل مستقل و بدون واسطه کلیه ی خدمات رسانی به شهروندان گرامی را انجام میدهد که مسلما باعث تسریع در روند خدمات رسانی میشود .

ناوگان حمل و نقل زیپ جت با  20 موتورسیکلت و 5 وانت  کار خود را شروع کرده است که در اینده ای نزدیک تعداد انها در جهت خدمات رسانی بهتر و البته سریعتر روبه افزایش خواهد بود .

تمامی وسایل نقلیه ی تیم زیپ جت  مجهز به رگال و باکس های مخصوص حمل و نگهداری البسه  بوده تا بدون هیچ نوع صدمه ای اجناس مشتریان را به بهترین شیوه ی ممکن جا به جا کند

زیپ جت به تمامی مناطق 22گانه ی تهران اماده ی خدمات رسانی میباشد و تلاش مجموعه ی زیپ جت این است که بتواند  به صورت 24 ساعته خدمات رسانی کند که در اینده ای نه چندان دور اجرایی خواهد شد .

در حال حاضر زیپ جت دارای کارگاه اختصاصی خشکشویی میباشد و کلیه ی خدمات شستشو و خشکشویی زیرنظر متخصصان این حرفه با توجه به نوع پارچه ی البسه انجام میشود البته زیپ جت برای مواقع خاص نیز با بهترین خشکشویی های تهران نیز همکاری می کند .

خدماتی که توسط تیم زیپ جت  انجام میشود:

1-دریافت و تحویل  البسه به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه ی حمل و نقل

تیم حمل و نقل زیپ جت به صورت کاملا رایگان در هر نقطه ای از تهران اجناس را از مشتریان دریافت و تحویل میدهد و هیچ گونه هزینه ی ایاب و ذهاب و حمل ونقل  از مشتریان دریافت نمی کند .

2_ دریافت و تحویل البسه در روز و ساعت تعیین شده توسط مشتری

کارشناسان زیپ جت قبل از دریافت البسه از مشتریان با ان ها تماس گرفته و طبق روز و ساعتی که مشتریان تعیین میکنند اجناس از ان ها تحویل گرفته میشود .

3_ پرداخت  هرگونه خسارت ایجاد شده توسط تیم زیپ جت با تایید کارشناس رسمی

در صورت ایجاد هرگونه خسارت توسط تیم زیپ جت اعم از آسیب به جنس پارچه ، پارگی ، تغییر رنگ و یا گم شدن البسه در صورت تایید کارشناس رسمی تمامی هزینه ی مربوطه توسط تیم بیمه ی زیپ جت پرداخت خواهد شد .

4_امکان پرداخت هزینه به صورت نقدی و یا انلاین پس از اتمام کار و هنگام دریافت البسه

مشتریان گرامی میتوانند هزینه ی خشکشویی را به صورت نقد هنگام دریافت بسته پس از اتمام کار و دریافت فاکتور پرداخت کنند .

همچنین امکان استفاده از دستگاه کارتخوان سیار نیز برای مشتریان وجود دارد .

5_امضای تفاهم نامه در صورت همکاری با تمام مجموعه های ذکر شده

تیم زیپ جت در صورت همکاری با مجموعه ای تفاهم نامه ای را که توسط تیم حقوقی شرکت تنظیم شده است و توسط طرفین قرار داد به تایید رسیده است را به امضا خواهند رساند.

6- در حال حاضر زیپ جت   با شهرداری مناطق  2 ، 5 ، 11 و همچنین وزارت کار رفاه و تعاون اجتماعی به توافق دو طرفه دست یافته و تفاهم نامه ای ما بین انها به امضا رسیده است .

 به امید آنکه بتوانیم با کمک یکدیگر گامی هرچند کوچک در بهبود فضای کسب وکار کشورمان برداریم .